Kim jesteśmy?

Witajcie na ZabawyBezNudy.pl – idealnym miejscu dla rodzica i dziecka! Miejscu, gdzie radość i kreatywność stają się magiczną przygodą dla całej rodziny!

Co nieco o nas – jesteśmy zespołem entuzjastów (nauczyciel – pedagog) a przede wszystkim rodzicami dzieci, którzy postanowili zebrać w jednym miejscu sprawdzone i przemyślane zabawy i materiały edukacyjne, idealne dla dzieci w wieku 3-10 lat. Materiały zostały starannie wyselekcjonowane, przeszły testy dzieci i ich rodziców – dostarczają mnóstwo radości dzieciom i jednocześnie nie obciążają rodzica wysiłkiem, fundując mu również ogrom satysfakcji.

Nasza misja to tworzenie sprawdzonych produktów dla każdej rodziny. Chcemy, aby trafiły do każdego domu, niezależnie od zasobności portfela. Naszym nadrzędnym celem jest przekazanie Wam rodzicom wartościowych narzędzi do spędzania czasu z dziećmi.
Naszych produktów nie znajdziesz w ogóle na wolnym rynku!

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na radosne i kreatywne dzieciństwo, niezależnie od budżetu rodziny. Wsród naszych produktów wiele z nich to darmowe pozycje, ale również genialne propozycje w przystępnej cenie.

Dołączcz do naszej społeczności, gdzie kreatywność spotyka się z radością, a każdy dzień staje się niezapomnianą przygodą!

Opinie rodziców o nas!

Dołącz do społeczności

Wpisz adres e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach, darmowych materiałach do pobrania oraz zniżkach i kuponach!

O nas

"Dzieci są naszym największym skarbem, a spędzanie z nimi czasu to najlepsza inwestycja w ich przyszłość. Wspólne chwile pełne uśmiechu, radości i miłości pozostaną w ich sercach na zawsze. To jest dar, którym tworzysz piękne wspomnienia i uczysz ich, że bliskość jest bezcenna."

- Anna Quindlen